Witryny muzealne

Witryny muzealne są kolejną bardzo rozległą kategorią gablot, które są oferowane przez naszą solidną firmę. Nasze przedsiębiorstwo charakteryzuje się ekspresową realizacją złożonych zamówień oraz niezwykle wysoką jakością produkowanych witryn muzealnych.

Wszystkie nasze witryny muzealne są zaopatrzone w podstawowej wersji  w szyby hartowane, które zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo oraz należytą ochronę przedmiotów w nich się znajdujących. Witryny muzealne są produkowane przez nasze przedsiębiorstwo w dwóch opcjach:

  • W pierwszej kategorii oferujemy zainteresowanym klientom witryny muzealne produkowane z bardzo wysokiej jakości drewna sosnowego, które rewelacyjnie się odnajdują w każdym wybranym pomieszczeniu (często używane także w gablotach drewnianych). W przypadku witryn drewnianych należałoby nadmienić, iż nasza firma jako jedna z nielicznych na rynku oferuje witryny muzealne wytworzone z litego drewna. Ubarwienie drewna jest w pełni dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Można zamówić witrynę muzealną wykończoną na wzór surowy, zatem bejcowaną bezbarwnym lakierem, bądź lakierowaną na dowolny odcień, który posiadany w naszej ofercie.
  • W kolejnej opcji oferujemy naszym zainteresowanym klientom możliwość wytworzenia muzealnej witryny aluminiowej - wykonanej z aluminiowych profili grupy KĘTY. Profile są anodowane na kolor srebrny, lecz opcjonalnie mogą zostać pomalowane na dowolny kolor.