Gabloty szklane

Terminem gabloty szklane najczęściej określa się tak naprawdę witryny (stojące i wiszące) oraz gabloty sklepowe/ekspozycyjne.

Jeśli jednak szukają Państwo gablot szklanych OGŁOSZENIOWYCH, informujemy, że oferujemy możliwość doboru rodzaju szyb w zależności od potrzeb klienta. Nasze przedsiębiorstwo w swoim asortymencie oferuje swoim klientom szyby bezpieczne, szyby hartowane, szyby akrylowe lub PLEX. Gablota szklana może posiadać różne rodzaje podłoża, na którym umieszcza się konkretne materiały reklamowe, zawiadomienia, ulotki, plakaty czy ogłoszenia. W opcji podstawowej gablot szklanych jest podłoże, stanowiące reprezentacyjną część gabloty wykonane jest z białego, wyjątkowo eleganckiego podłoża magnetycznego, jednak nasza firma chce być jak najbardziej elastyczna, więc oferuje klientom również możliwość zamontowania jako podłoże płyty korkowej (tworząc gabloty korkowe) lub tkaninę. Gabloty szklane mogą być wykonane w wersji jednostronnej (w której jedynie po jednej stronie umieszcza się materiały), a także w wersji dwustronnej umożliwiającej uiszczanie ogłoszeń po obu stronach gabloty szklanej. W gablotach szklanych oferujemy również możliwość zamontowania na specjalnie w tym celu stworzonym fryzie bądź na samej gablocie zamontowania dowolnego emblematu lub jakiegoś krótkiego tekstu, co sprawi, że gablota stanie się unikatowa. Gabloty szklane są produktami objętymi kilkuletnią gwarancją, które pasują do każdego otoczenia. 

Poniżej prezentujemy najczęściej poszukiwane szklane gabloty ogłoszeniowe, które zawierają szyby bezpieczne, akrylowe lub hartowane. Odpowiedni wybór szyby do gabloty szklanej w odniesieniu do przeznaczenia (miejsca użytkowania) jest podstawą bezpieczeństwa. Jeśli nie wiedzą Państwo jaka szyba powinna znaleźć się w Państwa gablocie szklanej, prosimy o kontakt z handlowcem, który pomoże w odpowiednim wyborze i sprawi, że Twoja gablota szklana będzie unikalna.