Gabloty stojące

Gabloty stojące (ogłoszeniowe) oferowane są w dwóch głównych wariantach - jako gabloty jednostronne i dwustronne. Wybierając gablotę stojącą, należy oczywiście przemyśleć jej przeznaczenie - czy będzie wykorzystywana wewnątrz czy na zewnątrz:

Gabloty wewnętrzne:

Gabloty zewnętrzne:

Jeśli szukacie Państwo gabloty innej niż ogłoszeniowa, to może zainteresują Państwa gabloty stojące w kategoriach:

Wariant zewnętrznych gablot stojących wyposażony jest w specjalne uszczelki, które zapewniają dodatkową ochronę przedmiotów i materiałów reklamowych znajdujących się w ich wnętrzu. Gabloty zewnętrzne są wykonane z wysokiej jakości profili, które są dostarczane od grupy KĘTY S.A. Profile są wykonane z aluminium pokrytego powłoką anodowania, która zapewnia trwałość i wytrzymałość całej gabloty. Gablota stojąca posiada szybę, która jest zrobiona w opcji podstawowej z hartowanego szkła. Z kolei w opcji rozszerzonej, dopasowanej do Państwa wymagań, ta szyba może być wykonana z szyby akrylowej, z PLEX lub z szyby bezpiecznej. W gablotach stojących mamy również do zamontowania nadprogramowe oświetlenie, które uwidacznia zawartość gabloty. Nasza firma oferuje podświetlenie diodami LED, pobierającymi bardzo małą ilość prądu lub oświetlenie jarzeniowe.

Każda gablota stojąca może być wyprodukowana w dowolnej konfiguracji, może posiadać wybrany przez Państwa mechanizm otwierania drzwiczek, a także może posiadać dowolnie wybrane podłoże. Oczywiście proponujemy Państwu bezpłatną wycenę i gabloty stojącej w atrakcyjnych cenach.