Gabloty ogłoszeniowe

Gabloty ogłoszeniowe są gablotami tworzonymi przez naszą wyspecjalizowaną firmę z myślą o osobach szukających właściwego miejsca na umieszczenie różnych ogłoszeń bądź informacji. Inną nazwą gabloty ogłoszeniowej jest gablota informacyjna - popularna nazwa znana wśród naszych interesantów. Oferujemy ogłoszeniowe:

  • gabloty wewnętrzne - mogą być montowane wewnątrz pomieszczeń, gdzie świetnie dopełnią każdą przestrzeń.
  • gabloty zewnętrzne - gabloty wykonane z aluminium znajdują szerokie zastosowanie również na zewnątrz budynków pomimo panujących tam warunków atmosferycznych, a w dodatku fantastycznie spełniają tam swoje funkcje informacyjne.

Gabloty ogłoszeniowe, które są wykonane z aluminiowych profili, są specjalnie wyposażone w uszczelki, gwarantujące zabezpieczenie umieszczonych w gablotach materiałów przed wilgocią. Gablota ogłoszeniowa ma przednią szybę wykonaną z wysokiej jakości szkła hartowanego, które stanowi kolejne zabezpieczenie przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. W gablotach ogłoszeniowych oferujemy montaż dodatkowego oświetlenia. W naszej ofercie znajduje się podświetlenie jarzeniowe albo do wyboru podświetlenie LED (więcej o oświetleniu gablot). Dzięki temu łatwiej można zapoznać się z treściami umieszczonymi w samej gablocie ogłoszeniowej niezależnie od pory dnia. 

Gabloty wewnętrzne:

Gabloty zewnętrzne:

Pełna lista gablot ogłoszeniowych znajduje się poniżej: