Gabloty informacyjne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu szeroką gamę gablot informacyjnych. Gabloty informacyjne to najbardziej popularna grupa gablot, służąca do przedstawiania informacji czy ogłoszeń - najczęściej spotykana w szkołach, instytutacjach publicznych, kościołach, dworcach itd. Puszukiwania gabloty informacyjnej zacznij od określenia jakiej gabloty potrzebujesz - do użytku wewnętrznego czy zewnętrznego?

Gabloty informacyjne posiadają system drzwi przesuwnych lub drzwi otwierane w tradycyjny sposób. W tym drugim wariancie istnieje do wyboru czteroskrzydłowe, trzyskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub jednoskrzydłowe drzwiczki, w opcji otwierania na boki bądź do góry. W gablotach informacyjnych otwieranych do góry w celu ułatwienia otwierania oferujemy zamontowanie teleskopów. Każda gablota informacyjna może zostać wyposazona w dodatkowe podświetlenie LED bądź oświetlenie jarzeniowe, które sprawia, że nawet w godzinach nocnych przy braku jakiegokolwiek innego oświetlenia, osoba zaineresowana może zapoznać się z treścią zawartą w danej gablocie. 

Gabloty zewnętrzne:

Gabloty wewnętrzne:

Poniżej prezentujemy zbiór wszystkich naszych gablot ogłoszeniowych. W celu doprecyzowania wyboru i znalezienia odpowiedniej gabloty informacyjnej, prosimy skorzystać z menu lub wyszukiwarki widocznej z boku.

Gabloty informacyjne, jak sama nazwa wskazuje mają w przeznaczeniu przekazywać informacje. Gabloty informacyjne są ponadto zgrabną i elegancką oprawą, idealną do umieszczenia w niej wszelkich wiadomości, ogłodzeń, komunikatów, oświadczeń i tym podobnych informacji. Gabloty informacyjne są szeroko stosowane na wszelakiej maści dworcach i przystankach komunikacji miejskiej, szpitalach, urzędach, centrach czy nawet kościołach. Dzięki dostępności różnych rozwiązań i dowolności wymiarowania każdej gabloty informacyjnej, możliwości wyboru są praktycznie nieskończone. Nasza oferta pozwala Państwu dobrać gabloty informacyjne w taki sposób, aby pasowały one do każdego otoczenia. Wytworzone przez nas gabloty informacyjne są trwałym, eleganckim, nowoczesnym i bezpiecznym sposobem na przechowanie i wyeksponowanie istotnych informacji. Zależnie od wymagań klienta gablota informacyjna może być wyposażona w bezpieczną szybę, co dodatkowo zabezpieczy zawartość. Gabloty informacyjne posiadają zamki i zawiasy z certyfikatami bezpieczeństwa. Nie da się przecenić właściwości gablot informacyjnych jeżeli chodzi o przechowywanie danych zapisanych na papierze. Przekazywanie informacji za pomocą gablot informacyjnych może być wzmożone poprzez oświetlenie gabloty informacyjnej, co także oferujemy.

W przypadku problemów z wyborem gabloty informacyjnej zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy naszych specjalistów. Napisz nam jaka gablota informacyjna Cię interesuje.