Wiaty dla palaczy

Nasze palarnie produkowane są z certyfikowanej stali konstrukcyjnej lub wysoko gatunkowego aluminium, Jako producent stosujemy technologie, które pozwalają nam wykonać wiaty dla palaczy stalowe oraz wiaty dla palaczy aluminiowe.

Poszczególne elementy konstrukcyjne jak boki, tył oraz dach wiaty są połączone ze sobą wysokiej jakości zestawami śrubowymi, które sprawiają, że cała konstrukcja jaką jest wiata dla palących jest stabilna i trwała.

Pokrycie dachu stanowi wytrzymały poliwęglan odporny na niekorzystne promieniowanie UV. Z uwagi na najwyższe bezpieczeństwo Użytkowników jako przeszklenie ścian stosujemy grube szyby hartowane.

Szkielet wiat dla palaczy jest trwale związany z podłożem przy pomocy stóp montażowych, które są zabetonowane w gruncie lub przykręcone do mocnych fundamentów.

Wszystkie elementy metalowe zabezpieczone są wysokiej jakości powłoką poliuretanową lub poliestrową. Siedziska znajdujące się w wiatach dla palących wykonane są z wysezonowanego drewna iglastego, które jest zabezpieczone trwałym impregnatem, który zapewnia długą żywotność wyrobu.