Tablice ogłoszeniowe i informacyjne

Lista podkategorii:

Tablice ogłoszeniowe i informacyjne spełniają szablonowe zadania ogłoszeniowe, ponieważ można na nich zamieszczać różnorodne zawiadomienia, ogłoszenia, plakaty, reklamy oraz wiele innych, zupełnie odmiennych materiałów informacyjnych. Nasza oferta aluminiowych tablic składa się z tablic ogłoszeniowych wiszących i tablic informacyjnych stojacych.

Wszystkie tablice ogłoszeniowe wykonane są z aluminiowych profili grup KĘTY anodowanych na kolor srebrny, co do których jakości nie można mieć żadnych wątpliwości. Główna część informacyjna wykonana jest z płyty magnetycznej niemieckiej produkcji lub płyty korkowej

Oferujemy wykonywanie tablic informacyjnych na wymiar. Każda tablica ogłoszeniowa opcjonalnie może zostać wyprodukowana w dowolnym kolorze - dotyczy to zarówno malowania profili aluminiowych jak i samej płyty.

Tablice ogłoszeniowe stojące pozwalają na szersze możliwości - tablice mogą zostać połączone w tzw. parawan. Istnieje także opcja dołączenia w górnej części małego "daszka" ułatwiającego czytanie przy większym nasłonecznieniu.