Gabloty na sztandary

Gabloty na sztandary stworzone są z wysokiej jakości profili aluminiowych bądź z drewna. Mogą mieć dowolny wymiar co zależy od potrzeb klienta. Produkowane mogą być jako jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe ale także z szybami przesuwnymi. Szyby są hartowane lub PLEX.

GABLOTY NA SZTANDARY JEDNOSKRZYDŁOWE

Gabloty na sztandary mają pojedyncze skrzydła otwierane do góry. Gabloty stworzone są na ogół z nowoczesnych profili aluminiowych Grupy Kęty S.A. ale mogą być także produkowane z drewna. Szyby gabloty są hartowane dlatego są w pełni bezpieczne. Gabloty wyposażone są w uchwyty, dzięki czemu bez problemu możemy mocować na nich sztandary. Kolor profili gabloty to srebro, jednakże wedle potrzeb klienta istnieje możliwość ich zmiany. Na życzenie klienta możemy także zamontować siłowniki gazowe.

GABLOTY NA SZTANDARY DWUSKRZYDŁOWE

Gabloty przeznaczone na sztandary posiadają dwa skrzydła otwierane na boki. Gabloty zawsze wykonane są z nowoczesnych, stabilnych i mocnych profili aluminiowych Grupy Kęty S.A. albo też z drewna. Gablota na sztandar w standardzie zawiera także szyby hartowane lub PLEX. Sztandary w gablotach są mocowane na specjalnych uchwytach, zaś kolor gablot jest srebrny. Istnieje możliwość zmiany koloru wedle życzenia klienta.

GABLOTY NA SZTANDARY Z SZYBAMI PRZESUWNYMI

Gabloty na sztandar cechują się szybami przesuwnymi. Stworzone są z mocnych profili aluminiowych Grupy Kęty S.A. ale równie dobrze mogą być też wykonane z drewna. w standardzie mamy mocne i bezpieczne szyby hartowane. Sztandary mocowane są na specjalnie zamontowanych uchwytach. Gablota na sztandar ma standardowo kolor srebrny z białym tyłem, lecz na życzenie klienta możliwe jest dobranie innych kolorów.