Witryny stojące

Witryny stojące o charakterze zewnętrznym są wykonane z wysokiej jakości profili, dostarczanych od firmy, z którą łączy nas wieloletnia oraz jakże owocna  współpraca - grupa KĘTY S.A. Profile, tworzące konstrukcję tablicy, są wykonane z aluminium pokrytego powłoką anodowania, zapewniającą trwałość i wytrzymałość całej witryny stojącej. Witryny stojące posiadają bardzo odporną szybę, która jest zrobiona w opcji podstawowej z hartowanego szkła. Natomiast w opcji rozszerzonej, dopasowanej do zainteresowanych klientów wymagań, ta szyba może być wykonana z szyby bezpiecznej.

W witrynach stojących możemy zamontować dodatkowe oświetlenie, stanowiące uwidocznienie zawartości danej witryny. Nasza firma proponuje różne rodzaje oświetlenia w witrynach stojących, albo podświetlenie diodami LED, charakteryzującymi się pobieraniem bardzo małej ilości prądu luboświetlenie jarzeniowe. 

Witryny stojące to elegancki asortyment, stworzony z wysokiej jakości szkła hartowanego. Wewnątrz możemy eksponować dowolnie wybrane towary lub materiały. Witryny stojące stworzone są z wysokiej jakości profili aluminiowych, jakie to posiadają regulowane półki.

Witryny mogą mieć zarówno pojedyncze jak I podwójne drzwi, zamykane na mocne zamki. Niektóry witryny są na cokołach bądź też szafkach wykonanych z płyty meblowej w dowolnie dobranym kolorze.