Gabloty na puchary

Gabloty na puchary należą do grupy gablot specjalnego przeznaczenia, które wykreowane zostały z myślą przechowywania, a także eksponowania w nich pucharów, będących rezultatem osiągniętych sukcesów. Oferowane przez naszą firmę gabloty na puchary są podkategorią gablot wiszących, montowanych do powierzchni pionowych na bardzo trwałych wieszakach, które znajdują się w komplecie z naszym produktem. Przez wzgląd na to, że gablota na puchary ma charakter gabloty wiszącej, zatem jest możliwość zamocowania jej na wybranej oraz dopasowanej wysokości, odpowiadającej zaistniałym wymaganiom.

Gabloty na puchary zaopatrzone są w dowolny rodzaj podłoża, którym może być szykowna płyta meblowa w wybranym kolorze albo proszkowo malowana na biało blacha. Roróżniamy dwa rodzaje gabloty na puchary:

  • Gabloty drewniane - wykonane z litego drewna sosnowego, lakierowane, malowane na dowolny kolor.
  • Gabloty aluminiowe - gabloty na puchary są wyprodukowane z anodowanych profili aluminiowych, które są połączone ze sobą przy zastosowaniu półokrągłych fragmentów, stworzonych z tworzywa sztucznego. Półokrągłe głowice zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania całej gabloty na puchary.

Ceniąc czas naszych klientów, wszystkie oferowane przez naszą firmę gabloty realizujemy w ekspresowym tempie, zarazem zapewniają im najwyższą jakość (każda gablota na puchary jest sprawdzana przed wysyłką).