Gabloty wewnętrzne

Gabloty wewnętrzne są gablotami specjalnie stworzonymi, jak sama ich nazwa wskazuje do użytkowania wewnętrznego. W gablotach wewnętrznych wyróżniane są następujące podkategorie:

Gabloty wewnętrzne dwustronne posiadają opcję zamieszczania ogłoszeń i różnych innych materiałów z obu stron gabloty, powierzchnia gabloty jest w pełni wykorzystana. Ich niewątpliwym autem jest możliwość zamieszczenia dużej ilości konkretnych zawiadomień.

Gabloty wewnętrzne jednostronne , tak samo jak gabloty dwustronne, posiadają mocne nogi, które zapewniają im odpowiednią stabilność. Ogłoszenia mogą być umieszczane z jednej strony gabloty. Z kolei w gablotach wewnętrznych, które mają charakter wiszący, materiały również uiszcza się tylko z jednej strony. Jednakże w przypadku tych gablot, główną ich zaletą jest możliwość wykorzystania powierzchni pionowych, do których montuje się te witryny. We wszystkich rodzajach gablot wewnętrznych oferujemy możliwość zamontowania oświetlenia LED. Nasze gabloty wewnętrzne cechują się niepowtarzalnym i interesującym designem, który pasuje do każdego wnętrza. 

Ogłoszeniowe gabloty wewnętrzne przeznaczone są do użytku wewnątrz pomieszczeń. Mogą być stworzone zarówno z aluminium jak i drewna, cechować się różnorodnymi systemami zamykania drzwi. 

Lista podkategorii: