Gabloty szkolne

Gabloty szkolne są stworzoną specjalnie kategorią gablot do eksponowania w nich różnych obiektów w szkołach. Wśród gablot szkolnych wyróżniamy:

Gabloty szkolne cechuje solidność wykonania, wysoka jakość, niebanalny, a także nowoczesny i niepowtarzalnym design. W kategorii gablot szkolnych jest zawartych wiele podkategorii, które są wyróżnione na podstawie tego, co ma się mieścić w danej gablocie. Zatem wyróżnia się gabloty na klucze, gabloty na modele, gabloty na sztandary i inne.

Gabloty szkolne różnią się między sobą systemem otwierania, ilością drzwi, a także typem wbudowanego w nich podłoża. Gablota szkolna może mieć drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe albo trzyskrzydłowe, a drzwi te mogą być otwierane do góry lub na boki. Posiadamy również w naszej jakże szerokiej ofercie gabloty szkolne zaopatrzone w technikę szyb przesuwnych, która w dodatkowym wariancie może mieć wbudowane zamki patentowe. Gablota szkolna fantastycznie komponuje się ze swoją otaczającą ją przestrzenią. Profile aluminiowe, które tworzą konstrukcję gablot szkolnych, w podstawowej opcji są anodowane na kolor srebrny, aczkolwiek w opcji dodatkowej oferujemy pomalowanie ich na dowolną barwę z palety RAL. W przypadku wystąpienia pytań dotyczących naszych produktów pozostawiamy do dyspozycji infolinię. 

Lista podkategorii: